שרותי עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא תחום עיצוב העוסק בשילובם ומיזוגם של טקסט כתוב (מלל) בצירוף תמונה או איור לשם העברה של מסר מסוים, הטמעתו בתוך הקהל ובעיקר לשם הפנמתו בתת-מודע של קורא המודעה.

בתור שכזה, עיצוב גרפי הוא חלק אינטגראלי מהתקשורת החזותית ורכיב בלתי נפרד ממגוון במות המדיה הוויזואליות הנמצאות כיום, שהן עצמן תחום בתוך ענף העיצוב החזותי.

שילוב העיצוב הגרפי המתפתח בימינו באמצעי התקשורת ובעולם המחשבים הוסיף לתחום עיסוק בשמע ושילובו במדיום החזותי.

תחום העיצוב הגרפי ניכר בשלל אמצעי פרסום שונים ובא לידי ביטוי בעיצוב של טקסטים מודפסים (עלונים, כתבי עת וספרים), עיצוב אריזות מוצרי הצריכה, כרזות ובאנרים, שלטי חוצות, עימוד, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב ממשקים לטלוויזיה, עיצוב ממשק המשתמש למערכות מידע, איור, וידאו, אנימציה ותחומים נוספים.

אשר על כן, מעצבים גרפיים שונים יכולים לעסוק בפועל בתחומים הנראים לכאורה רחוקים ושונים זה מזה, מעיצוב בול ועד עיצוב ממשק וירטואלי.

הדגש האלמנטארי בתחום זה, בדומה לכל מקצועות העיצוב, הוא התמקדות בהעברת המסר יותר מאשר באסתטיקה של התוצר המוגמר. בשונה משאר האומנויות השימושיות, התוצר הסופי בעיצוב גרפי נקבע על פי קנה המידה של הצרכן ולא של היוצר, ובכך מגדיר את החופש האומנותי שלו. הפרמטר לפיו הגרפיקאי חייב להתנהל הוא מיקוד העין של הלקוח, וזה, מטבע הדברים, תוחם את החירות הניתנת לו לרוב בתחומים אחרים.

לוגו (סמליל) – עיצוב לוגו לחברות עסקים, אשר יבטא את ייחודיותו של העסק ויתרונותיו מול מתחריו.

עיצוב כרטיסי ביקור בשלל סגנונות וסוגי נייר.

עיצוב מגנטים בכל הגדלים.

עיצוב גרפי לדפוס פרסומי – קטלוגים, עלונים, פולדרים, פליירים, מודעות פרסום, חוברות, לוחות שנה ועוד..

עיצוב דפוס משרדי: מעטפות, ניירות לוגו, אריזות, כרטיסי ביקור, חשבוניות, פליירים, קטלוגים, חוברות, מגנטים, מדבקות, פולדרים וכדומה.

עיצוב גרפיקה, כרטיסים, פליירים, חוברות, ספרים וכיו"ב, הדפסות  צבעוניות ושחור-לבן, הדפסות כמויות במהירות גבוהה.

עיצוב כריכות: קיפולי כריכה בעיצובים שונים, כריכה בדבק חם, קשה, סיכות, סרטים, ספירלה.

אור הפקות ישמחו לתת לך שירות מקצועי ואמין עם מגוון עיצובים בתחום עיצוב גרפי

לכל שאלה, בקשה והצעת מחיר אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר, אנו מבטיחים את השירות הטוב והמהיר ביותר ואת העימוד שיוציא אתכם מרוצים ושבעי רצון מספרכם.

תנו לצוות המקצועי שלנו לעמד ולהפיק את ספרכם עד המוצר המוגמר.

תודה שבחרתם בנו.

להיות מרוצה, זו לא רק סיסמא, אלא דרך חיים.
מודים לך על הבחירה הנכונה.
אור הפקות דפוס