קופירייטר

מהו קופירייטר?

קופירייטר הוא האדם שיכול לקחת רעיון, מסר, תפיסה ואימרה שהלקוח רוצה להעביר ללקוח שלו, ולתמצת את אותו מסר במשפט אחד, פרסומת או מודעה שתשפיע על הלקוח ותגרום לו לרכוש את המוצר או השירות. הקופירייטר יודע לנתח את קהל היעד שלו ולחקור אותו ולהבין מה משפיע עליו, כיצד הוא מגיב לצבעים, ריחות, סגנון דיבור ועוד, ואת כל אלה, בשילוב המסר העיקרי, הוא מתמצת למוצר הסופי.

איך עושים את זה?

לקופירייטר יש כישרון ניסוח ויצירתיות. אבל שני אלה אינם מספיקים. עליו להיות מעודכן בשיח הציבורי בקהלי היעד השונים. הקופירייטר מתחקר את הלקוח בתהליך שנקרא "בריף", ומקבל את כל המידע שהוא צריך לטובת הפרסומת. הוא מבין מהלקוח מה הוא רוצה לומר ולמי ובעיקר, האם המוצר חדש (קמפיין חדירה) או מוכר (קמפיין תדמית)? האם הוא מעוניין בפרסומת יצירתית שלא תמיד מראה ממש את המוצר או פרסומת מכירתית (קנה אחד, קבל שניים מתנה…). בין יתר הדברים, הקופירייטר מבין באיזו מדיה הלקוח מעוניין לפרסם שכן פרסום בעיתון אינו דומה לפרסום בשלט חוצות (שם יש להגביל את המילים ל8 מקסימום….) או לפרסום ברדיו. גם האלמנטים הללו משפיעים על הקופירייטר בחשיבה כיצד למקסם את המסר למקסימום אנשים.

למה לי קופירייטר?

אפשר לחשוב על מסר לבד. אפשר לנסות להיות יצירתי. אבל כל אלו לא מבטיח שלא בזבזת כסף לריק. קופירייטר מתחשב בCPT  שלך (מחיר הפרסומת לאלף אנשים בשאיפה להכי נמוך), יודע שמפרסמים רק USP  אחד (מסר אחד עיקרי שמוביל את הפרסומת או את המסר ולא מפזר הרבה מסרים שלא נתפסים בקהל), יודע שיש מעגלים נוספים שמושפעים מהפרסומת, ובכך הוא מנצל יותר את הקהל שלו בפרסומת אחת במקום כמה קטנות.

מי?

צוות הקופירייטרים שלו, בוגרי בתי ספר לפרסום מהמוכרים בארץ, יעמדו לרשותכם בהגהות, פרסומת, מסרים ארוכים וקצרים ויהפכו את הרעיון שלכם למשהו שמניע מישהו אחר בצד השני.

חברת "אור הפקות דפוס והוצאה לאור" תשמח לתת לכם שירות מכל הלב במהירות ובזמינות מלאה.

להיות מרוצה, זו לא רק סיסמא, אלא דרך חיים.
מודים לך על הבחירה הנכונה.
אור הפקות דפוס

 

קופירייטר אור הפקות דפוס
קופירייטר אור הפקות דפוס
קופירייטר אור הפקות דפוס
קופירייטר אור הפקות דפוס